دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱ ق.ظ

درباره سايت

وار بازان آموزش کلش اف کلنز

واربازان مرجع کلش اف کلنز
بروزترین مرجع کلش اف کلنز
در سایت وار بازان شما از آخرین اخبار، مپ ، آموزش ، مود ، برنامه های مورد نیاز و ...

تبليغات

بایگانی

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

پيوندها

شبکه های اجتماعی

۰

استراتژی حمله HogHealer برای TH9

 آموزش استراتژیک اتک

استراتژی حمله HogHealer برای TH9

اکثر شما حملات با Hog Rider را استفاده می کنید و معمولا همیشه حملات با Hog Rider را با طلسم شفا دهنده بکار می گیرید ، از آنجایی که زدن این طلسم شفادهنده باید با حدس و گمان استفاده شود و در مسیر Hog Rider ها انداخته شود و چه بسا زدن این طلسم اشتباهی ، می تواند حملات ما را با شکست مواجه کند ، پس از جستجو در اینترنت ، تماما حملات با Hog Rider ها با طلسم شفا دهنده بود و الان توانستیم روش جدیدی برای شما کشف کنیم که به جای استفاده از طلسم شفا دهنده از هیلر استفاده کنیم و تعجب می کنیم که چرا تا به حال به آن توجهی نکردیم و همواره ذهنیت ما این بود که هیلر ها را همیشه با جاینت استفاده کنیم ! ولی این بار می خواهیم تجریه استفاده از آن را با Hog Rider ها امتحان کنیم و ببینیم آیا نتایج آن قابل قبول هست یا خیر ؟ بنابراین برای آشنایی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ..

در این استراتژی شفا گرفتن هوگ رایدرها از پشت به روی آنها اعمال می شود و مانند طلسم شفا دهنده از روبرو نمی باشد و با حرکت هوگ رایدرها این شفا گرفتن توسط هیلرها همه جای زمین همراه آنها است و به یک نقطه خاص معطوف نمی شود.

ترکیب این استراتژی

+ شما می توانید از 4 گوبلین یا 1 ویزارد برای پاکسازی نقشه استفاده کنید.

+ بر اساس نقشه دهکده دشمن شما به 4 عدد طلسم خشم نیاز خواهید داشت.

+ برای رها شدن از تله های اسکلتی یک طلسم سم از دوستان خود بگیرید و یا اگر زیاد از مزاحمت آنها ناراحت نمی شوید یک طلسم سرعت برای هیلرها یتان بگیرید که با سرعت هوگ رایدرها هماهنگ شود.

+ با داشتن هیلر لول 4 هراسی از تله های اسکلتی بصورت هوایی نداشته باشید.

+ تنها چیزی که باید توجه کنید ، کشتن ملکه کماندار است و سعی کنید ملکه کماندار حریف را حتما نابود کنید ، چرا که مشکلاتی را در طی انجام استراتژی برای شما بوجود خواهد آورد.

چه دهکده هایی را باید مورد هدف قرار بدهیم ؟

دهکده هایی که نقشه آن مربع شکل باشد و حرکت هوگ رایدرها مشخص باشد و همچنین کشتن آرچر کویین حریف راحت باشد و بنوان نیروهای کلن کسل حریف را به راحتی گول زد و آنها را بیرون کشید و سپس کشت !

نکات کلیدی استراتژی HogHealer :

1. اگر قهرمانان خود را قبل از هوگ رایدرها و هیلرها پیاده کنید ، آنها به سرعت می میرند.

2. زمانی قهرمانان خود را پیاده کنید که ساختمان های دفاعی نابود شده باشد و یا در تیررس آن نباشند و نزدیک هیلر ها هم نباشند زیرا هیلرها شفا دادن به هوگ رایدرها را ترک می کنند و به سمت قهرمانان می روند.

3. پاکسازی دهکده را بعد از اینکه ساختمان های دفاعی نابود شدند از قسمتی شروع کنید که به دور از هوگ رایدرها باشد.

4. پیاده کردن هوگ رایدرها و حرکت هیلرها به دنبال آنها ، غیر قابل پیشبینی است و ممکن است بعد از اینکه هوگ ها دو قسمت شدند همه هیلر ها فقط دنبال یک دسته روند.

5. هیلرها را بصورت خطی پشت سر هوگ رایدرها پیاده کنید.

6. طلسم خشم را جلوتر از نیروها بزنید بصورتی که لبه عقبی طلسم در روبروی هیلر ها باشد و روی خود نیروها نزنیدبصورتی که نیروها وارد آن شوند و پیش بروند.

7. اگر به دهکده ایی دارای یک طرح نامنظم حمله کردید یک طلسم سلامتی می تواند به شما کمک کند و به جای یکی از طلسم های خشم طلسم هیل بکار ببرید و در جایی که دسته ایی از هاگ ها از هیلرها جا مانده اند ، از آن می توانید استفاده کنید.

8. می توانید هوگ رایدرها را در قسمتی از دهکده پیاده کنید که سریعتر به ایردیفنس ها می رسند و آنها را به سرعت نابود می کنند و اگر یکی از هیلرها هم کشته شد ، نگران نباشید ، چون چندین هیلر دیگر نیز دارید.

9. بعد از اینکه هوگ رایدرها از طلسم خشم زده شده خارج شدند ، هیلرها داخل آن قرار می گیرند و قدرت آنها و شفا دهندگی آنها بیشتر می شود و باید امیدوار بود که در صورتی که به جاینت بمب یی برخورد کردند ، به سرعت توسط هیلر ها التیام یابند.

نحوه حمله با استراتژی HogHealer

این یک نمونه دهکده با تان هال 9 است که همه ساختمان های دفاعی آن ماکسیمم است :

hoghealer

روش های گوناگونی برای کشتن آرچر کویین وجود دارد و تنها شرط این است که راهی آسان برای کشتن آن پیدا شود و باید علاوه بر کشتن آن در نظر داشته باشیم که نیروهایی هم برای پاک کردن دهکده در آخر سر باید داشته باشیم با توجه به اینکه در آخر بعد از نابودی ساختمان های دفاعی توسط هوگ رایدرها ، آنها به پاکسازی دهکده خواهند پرداخت ، به هر حال من در این راه و برای رسیدن به ملکه کماندار از پکا و دیوار شکن استفاده می کنم تا به آن برسم و توسط نیروهای در دسترس وی را نابود کنم !

خط قهوه ای در عکس نیروهای هوگ رایدرها هستند و دایره های بنفش رنگ هم محل زدن طلسم خشم یا طلسم سلامتی است

در فیلم میبینید که فقط  طلسم خشم آخر به هدر رفت و به سرعت نابودی ساختمان های دفاعی توسط هوگ رایدرها توجه داشته باشید و همچنین می بینید که بعد از مواجه شدن هوگ رایدرها با جاینت بمب به سرعت توسط هیلرها التیام پیدا می کنند.

این هم یک ویدیو دیگر است که متاسفانه صدا ندارد و توسط کلشر BigDog فرستاده شده است و یک تان هال 9 ضعیف تر است.

در تان هال هشت هم میتوانید این استراتژی را بکار ببرید و فقط شما آرچر کویین نخواهید داشت و یک طلسم هم کمتر خواهید داشت و می توانید سه طلسم خشم ببرید و یا دو عدد خشم و یک طلسم شفا دهنده بکار ببرید.یک طلسم سم هم می توانید برای نابودی کلن کسل حریف بکار گیرید
نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی